دسته بندی ها :
2 10
در برنامه من و
:: به گزارش 1ملت , مریم امیرجلالی با حضور در برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی پور درخصوص تمام حاشیه های این سالهایش صحبت کرد - در برنامه من و شما عنوان شد
بازدید : 128 نفر

به گزارش 1ملت , مریم امیرجلالی با حضور در برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی پور درخصوص تمام حاشیه های این سالهایش صحبت کرد.

او در ابتدا در جواب این پرسش که آیا شخصیت واقعی اش هم مانند اکثر نقش هایش یک زن عصبی است گفت: من بعد از سریال «خانه به دوش» به عنوان یک آدم عصبی یا به زعم عده ای در دنیای مجازی جیغ جیغو دیده شدم. آن نقش را من برگزیده نکردم , آن نقش را برگزیده کردند و به من دادند و از آنجایی که من مسئولیت پذیر هستم دوست داشتم که در آن نقش غالب شوم که بیننده بتواند هم ذات پنداری کند و از آن به بعد مد شد و کسانی که فیلمنامه می نوشتند دوست داشتند مریم امیر جلالی را به صورت یک زن عصبی و داد و فریاد کن نشان بدهند و این نقش ها با شخصیت من خیلی تفاوت دارد. البته در دنیایی که من در آن زندگی میکنم اگر کسی نارو بزند یا دروغ بگوید از من همان حالتی را میبینید که در فیلم ها می بینید! ولی در کل من أصلا آدم بد اخلاقی نیستم و اتفاقا بسیار خوش انرژی ام .

اگر مردم بگذارند با مرضیه برومند مشکلی ندارم!

وی که بعد از مجموعه «هتل» دیگر با مرضیه برومند همکاری نکرده است درخصوص شائبه اختلافات مابین شان اذعان داشت: اگر مردم بگذارند رابطه ی من با خانم برومند خوب است , چرا باید بد باشد ؟ من خیلی هم دوستشان دارم . مردم وقتی دونفری را میبینند که خیلی با هم صمیمی هستند میخواهند به هر طریقی که شده این رابطه را به هم بزنند که متاسفانه این اتفاق در مورد من و خانم برومند هم در مقطعی افتاد .

وی درخصوص جزییات این اختلاف اشاره نمود من شنیدم که به خانم برومند گفته بودند که مریم امیر جلالی گفته این آدم اصلا کارگردان نیست من نمیخواهم أصلا قسم بخورم چون با صداقت صحبت می کنم اما من خانم برومند را به عنوان یک انسان به تمام معنا , کاردان و دوست داشتنی قبول دارم و اگر امروز مریم امیر جلالی هستم در بدو شروع کار خود را مدیون مرضیه ی برومند میدانم و محکم میگویم که عاشقانه دوستش دارم .

من نود سال سن دارم!

امیرجلالی در بخشی از گفتگو با واکنشی تند اظهار نمود که دوست ندارد درخصوص سنش صحبت کند و این مسئله کاملا شخصی است و به هیچ کسی ربطی ندارد. او همچنین ادامه داد: سن من یک راز میباشد که در شناسنامه من ثبت شده و فقط خودم باید بدانم و به هیچ احدی ارتباط پیدا نمیکند. چرا ما عادت کردیم مدام سرمان در زندگی این و آن باشد ! به من میگویند خانم سنی از شما گذشته است چرا آرایش می کنید ؟ خانم و آقای محترم من دوست دارم آرایش کنم و این به خودم مربوط است . من آراستگی را دوست دارم صبح که از خواب بلند می شوم موهایم را شانه میکنم لباس مرتب میپوشم چون من را از بچگی عادت دادند که خوب بخورم , خوب بپوشم و خوب بگردم !

آشتی کنان امیرجلالی و فرح بخش در من و شما

این بازیگر که قبل از این در مصاحبه ای حمله تندی به مریم معصومی داشت و گلایه شدیدی نسبت به جای گیری اسمش بعد از این بازیگر جوان در تیتراژ داشت این موضوع را هم در « من و شما» باز کرد و گفت: میخواستم به عوامل فیلم «خالتور» بفهمانم که ارزش دادن به یک بازیگر چه معنایی دارد به اینجهت به هیچ کدام از اکران های عمومی نرفتم! برای چه باید در اکران های فیلم حاضر میشدم. اما مردم به من لطف داشتند و برای من پیام و پست گذاشتند که ما فقط به عشق شما و بازی شما به تماشای فیلم نشستیم .

ظلی پور درخصوص عکس العمل حسین فرح بخش پرسید که امیرجلالی گفت: آقای فرحبخش با من تماس گرفتند و من به ایشان گفتم آقای فرحبخش اولین کار من با شما بوده است و من از شما توقع زیادی داشتم اما آن چیزی که در شأن من بود اتفاق نیفتاد و خدا آن روز را نیاورد که کسی با احساسات و شخصیت من بازی کند! من به مریم معصومی کاری ندارم چون دیگر جایی که او باشد بازی نمیکنم من به تهیه کننده و کارگردان کار دارم. بنده حتی حاضر بودم اسمم بعد از اسم سحر قریشی بیاید چون سی تا چهل کار دارد و حداقل پیشینه ای دارد نه این خانم. اولین باری میباشد که من حساسیت نشان دادم به این دلیل که انرژی گذاشته بودم. سایر بازیگران یعنی یکی از عوامل فیلم مثل خدمه , صدابردار یا کسی که می آید نقشی گذرا را بازی کند نه من به عنوان مریم امیر جلالی!

پس از این صحبت ها بود که حسین فرحبخش روی خط تلفنی برنامه آمد و با عنوان اینکه ارادت خاصی به مریم امیرجلالی دارد توانست عصبانیت این بازیگر از این اتفاق را کمرنگ کند و النهایه این دو با هم آشتی کردند. امیرجلالی به شوخی گفت که باید بخشی از این 6 میلیارد به او اختصاص پیدا کند که فرحبخش هم پذیرفت.

برای سریال «بزنگاه» عطاران از من دعوت نکرد!

مجری من و شما درخصوص شایعه دعوت از مریم امیرجلالی به «بزنگاه» پرسید که او اظهار نمود که در سریال بزنگاه از او دعوت به کار نشد و درخصوص قراردادهایش گفت: من همیشه در قراردادها سرم کلاه رفته است چون رفاقتی قرار داد می بندم و انگار روی پیشانی من نوشته خانم امیر جلالی خیلی خوب تخفیف می دهد و من میگویم قبول !

از علی صادقی انتظار نداشتم

وی در خاتمه با دیدن عکس علی صادقی گفت: ما سر یک کاری دعوای شدیدی با هم داشتیم و من از او خیلی دلگیر شدم که احترام بزرگترش را نگه نداشت و خیلی حرفهای بدی زد به اینجهت گفتم در جایی که او باشد من اصلا کار نمیکنم ولی محسن افشانی برای فیلم خودش پادرمیانی کرد و دوباره باهم همبازی شدیم و این دفعه خیلی رفتار موقر و محترمی از علی صادقی دیدم و همه چیز فراموش شد.

برنامه «من و شما» هر جمعه ساعت 14 به تهیه کنندگی هادی قندی , اجرای آرش ظلی پور و نویسندگی جهان خمامی روی آنتن شبکه شما می رود.

انتهای پیام/

http://fna.ir/a3bd6b
نوشته های مشابه : در برنامه من و
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/10/23  14:07:01