دسته بندی ها :
2 10
نامه تبریک رئیس بسیج
:: به گزارش 1ملت , علی فروغی رئیس مرکز بسیج صدا و سیما طی نامه ای به احسان محمدحسنی رئیس سازمان اوج موفقیت این مجموعه را در جشنواره فیلم فجر با سه فیلم «به وقت شام» , «تنگه ابوقریب» و «سؤتفاهم» تبریک گفت - نامه تبریک رئیس بسیج رسانه ملی به احسان محمدحسنی
بازدید : 190 نفر

به گزارش 1ملت , علی فروغی رئیس مرکز بسیج صدا و سیما طی نامه ای به احسان محمدحسنی رئیس سازمان اوج موفقیت این مجموعه را در جشنواره فیلم فجر با سه فیلم «به وقت شام» , «تنگه ابوقریب» و «سؤتفاهم» تبریک گفت. متن نامه فروغی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم برادر بزرگوارم آقای احسان محمدحسنی سلام علیکم و رحمت الله سلام خدا بر شما و همه مجاهدان جبهه فرهنگی و رسانه ای انقلاب اسلامی جشنواره سی و ششم فیلم فجر در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی چونان هر پدیده دیگری در ساحت انقلاب , شاهد رویشها و ریزشهایی بود. رویشهایی که بیش از هرچیز زنده بودن ارزشهای میراث گرانبهای حضرت روح الله را گواه بود و ریزشهایی که نشان از دشمنی دشمنان دارد. در این روزها ثمره چندین سال کوشش بی دریغ و خالصانه تو و یارانت اینک درخت پربار و شجره صالحه ای شده میباشد که به ثمر نشسته است. امروز سبد تولید سینمای کشورمان به برکت حضور انگیزه های والا و ارزشمندی از جنس ایمان رنگ و بویی دیگر گرفته و پربارتر از پیش است. جذب دلهای مردم و آفرینش واقعیتهای درخشان و پیروزیهای جبهه حق در نبرد رسانه ای بی امان این سالها , دو موهبت بزرگ و توفیق اصلی شماست و موجب غبطه دوستان و بدخواهی دشمنان خواهد بود. بدان که اخلاص و پافشاری بر ارزشها به وعده روشنی بخش الهی ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم به نتیجه خواهد رسید و به وعده إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ دست مدد الهی از آسمان به یاری شما خواهد آمد. تبریک و خداقوت این برادر خود را بپذیرید و به یاران , همسنگران و همراهانتان در سازمان اوج برسانید. برادر و همسنگرت علی فروغی سازمان اوج در سی و ششمیش جشنواره فیلم فجر با سه فیلم «به وقت شام , تنگه ی ابوقریب و سؤتفاهم» حضور داشت و توانست برای «تنگه ابوقریب» 6 سیمرغ و برای «به وقت شام» 3 سیمرغ را بدست آورد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/a3x05d
نوشته های مشابه : نامه تبریک رئیس بسیج
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/11/24  14:03:01