دسته بندی ها :
2 10
کارگردان و بازیگر تئاتر
:: محسن حسینی کارگردان و بازیگر تئاتر که این شب ها نمایش «هنر» را به کارگردانی وحید رهبانی و تهیه کنندگی علی محمد محمدی بر صحنه دارد , در گفت وگو با فارس اظهار نمود کار کردن در کنار افراد بزرگی چون داریوش فرهنگ که بعد از سی و اندی سال به صحنه تئاتر باز گشته , خوب است - کارگردان و بازیگر تئاتر به فارس خبر داد
بازدید : 104 نفر

محسن حسینی کارگردان و بازیگر تئاتر که این شب ها نمایش «هنر» را به کارگردانی وحید رهبانی و تهیه کنندگی علی محمد محمدی بر صحنه دارد , در گفت وگو با فارس اظهار نمود کار کردن در کنار افراد بزرگی چون داریوش فرهنگ که بعد از سی و اندی سال به صحنه تئاتر باز گشته , خوب است.

وی با بیان این نقطه که اجرای این نمایش تا بیستم اسفند تمدید شده است , افزود: ما در جشنواره هم اجرای موفقی داشتیم خوشبختانه بازتاب کار خوب بوده است بهرحال این کار یک طنز فرح بخش خاصی است البته من مایل نیستم بگویم کمدی چرا که کار یاسمینا رضا کمدی نیست.

حسینی بیان کرد: یاسمینا رضا معتقد میباشد که کارهایش تراژیک است , سرنوشت تراژدیک و غم انگیز آدم ها وضعیتی را به وجود می آورد که ابزود است و این ابزوردیته تبدیل به طنز گزنده میگردد که گاهی تماشاگر را می خنداند و گاهی می گریاند.

وی درخصوص محتوای نمایش گفت: ماجرای این نمایش درخصوص یک تابلو سفید و سه دوست میباشد که درخصوص آن صحبت می کنند , حال و روز مردم امروز ما همین است افرادی هستند که با پخچال و ماشین و سوییچ ماشین و حتی جورابشان به دیگران فخر می فروشند دراین حد سطح خیلی انسان ها پایین آمده است.

وی با اشاره به اینکه خودش با مترو و وسایل نقلیه عمومی در شهر تردد میکند , گفت: مردم گاهی مرا در مترو می بینند و می گویند استاد شما چرا با مترو حمل و نقل می کنی و من می گویم که نوزده سال در آلمان زندگی کردم و یک بار تاکسی هم سوار نشدم اینها طبیعی میباشد که ما در آلودگی هوا و دامن نزدن به آن باید رعایت کنیم اما دیگر فقط حرفش را می زنند!

حسینی درخصوص پروژه بزرگ نمایشی کوروش به کارگردانی پری صابری توضیح داد: این نمایش هفتم فروردین به حضور بازیگرانی چون محمدرضا فروتن , عاطفی رضوی و ... به صحنه می رود.

وی درخصوص محتوای کار گفت: این نمایش درخصوص سرنوشت و به قدرت رسیدن کوروش هخامنشی میباشد که 45 اجرا در تالار وحدت خواهد داشت. تهیه کننده این نمایش جهانگیر کوثری است و من هم به تازگی به گروه پیوسته و در حال تمرین هستم.

این کارگردان و بازیگر تئاتر بیان کرد من دو بار با پری صابری کار کردم و احترام خاصی برایش قائل هستم نقشم هم پدربزرگ کوروش , آستیاگ و نقش دیگرم بخت النصر است. این روزها در حال قدم زدن در پارک هم نقش هایم را مرور می کنم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/a3x0bh
نوشته های مشابه : کارگردان و بازیگر تئاتر
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/11/24  12:01:01