دسته بندی ها :
2 10
گزارش فارس از نشست
:: به گزارش خبرنگار تئاتر فارس ,   نشست خبری سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر با عنوان جشن گفت‌وگوی تئاتر کشورمان چند ساعت قبل , 23 دی ماه با حضور فرهاد مهندس پور دبیر جشنواره , حمیدرضا ابک , مدیر روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر , اصغر دشتى , آروند دشت آراى و سیامک فیلى زاده از دبیران جشنواره و اصحاب رسانه در سالن اجماعات تئاتر شهر آغاز و هم اکنون نیز ادامه دارد - گزارش فارس از نشست خبری جشنواره تئاتر فجر
بازدید : 184 نفر

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس ,   نشست خبری سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر با عنوان جشن گفت‌وگوی تئاتر کشورمان چند ساعت قبل , 23 دی ماه با حضور فرهاد مهندس پور دبیر جشنواره , حمیدرضا ابک , مدیر روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر , اصغر دشتى , آروند دشت آراى و سیامک فیلى زاده از دبیران جشنواره و اصحاب رسانه در سالن اجماعات تئاتر شهر آغاز و هم اکنون نیز ادامه دارد.

ابک در ابتدای نشست اظهار نمود که این نشست قرار نیست توضیحات صرف دبیر جشنواره باشد و ترجیحمان این میباشد که نشست پرسش و پاسخ بین خبرنگاران و مسئولان برقرار باشد.

فرهاد مهندس پور در این نشست مقابل سیل انتقادات خبرنگاران درخصوص پوستر جشنواره قرار گرفت و گفت: بیان فقط کلمه نیست , تصویر هم می‌تواند باشد همینطور حرکات بدنی خیلی مهم تر از کلمات هستند. 

وی با تمام توضیحاتش در دفاع از پوسترهای جشنواره نتوانست خبرنگاران را قانع کند.

مهندس پور درخصوص روند عمل به فراخوان جشنواره گفت: ما از فراخوان عدول نکردیم این حداقل کاری بود که می‌توانستیم انجام دهیم به طور مثال به کارگردان‌هایی که بیش از سه کار در سال داشتند اجازه اجرا دادیم. 

مهندس پور درخصوص صحبت‌های دیگر خوب مبنی بر دبیر جشنواره و خستگی‌اش گفت: قبلا گفته‌ام خسته شدم به این معنا که میزان مطالبات زیاد است نخستین قسط جشنواره که تزریق شده هفت روز پیش بوده و این مشکل را ما در جشنواره تجسمی و موسیقی هم گرفتارش هستیم!

وی درخصوص روند برپایی جشنواره تئاتر فجر گفت: مسابقه دون شأن جشنواره تئاتر کشورمان است با این حال چون تمام بزرگان تئاتر علاقه مند این رویه هستند جشنواره حالت مسابقه برگزار می‌شود درحالیکه برنده شدن در جشنواره هیچ شأنی برای کارگردان‌ها نمی‌آورد چرا که اصولا تئاتر با فیلم شرایط متفاوتی دارد.

دبیر جشنواره بیان کرد جشنواره فجر ویترینی از تئاتر کشورمان نبوده و من تلاش کردم با نگاه حداکثری بیشتر سلیقه ها در جشنواره حضور یابند و جشنواره ویترین تئاتر کشورمان باشد.  

مهندس پور درخصوص سامانه فروش بلیت جشنواره که به کشورمان کنسرت سپرده شده است , گفت: خیلی ساده مناقصه گذاشتیم و بهترین شرایط پذیرفته شد.

گزارش تکمیلی فارس متعاقبا منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/a3bdai
نوشته های مشابه : گزارش فارس از نشست
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/10/23  15:02:01