دسته بندی ها :
2 10
پاول دورف کانال‌های تروریستی
::   عباس جعفری دولت‌آبادی , دادستان تهران , روز سه شنبه با اشاره به اینکه علیه مدیریت تلگرام اعلام جرم شده و این پرونده به ناحیه‌ امور بین‌الملل دادسرای تهران ارجاع شده است , گفت: اینکه شبکه تلگرام خود را تابع قوانین غربی‌ می‌داند , مانع از رسیدگی به این اعلام جرم نخواهد بود - پاول دورف کانال‌های تروریستی و غیراخلاقی تلگرام مسدود است
بازدید : 110 نفر

 

عباس جعفری دولت‌آبادی , دادستان تهران , روز سه شنبه با اشاره به اینکه علیه مدیریت تلگرام اعلام جرم شده و این پرونده به ناحیه‌ امور بین‌الملل دادسرای تهران ارجاع شده است , گفت: اینکه شبکه تلگرام خود را تابع قوانین غربی‌ می‌داند , مانع از رسیدگی به این اعلام جرم نخواهد بود. به موجب این اعلام جرم , شبکه تلگرام علاوه بر ارائه خدمات به گروه‌های تروریستی از جمله گروه داعش , به بستری مناسب برای فعالیت سایر گروه‌های مجرمانه سازمان‌یافته تبدیل شده و ارتکاب جرائم هرزه‌نگاری کودکان , قاچاق انسان و مواد مخدر را ترویج و تسهیل کرده است.

در واکنش به این اظهارات , ‌ پاول دورف , مدیرعامل تلگرام , که معمولا در پاسخ به توییت دنبال‌کنندگان خود در شبکه اجتماعی توییتر , ‌ به اظهارات این‌چنینی واکنش حکایت دارد , نوشت: از شنیدن این موضوع تعجب ‌می‌کنم. ما به‌طور فعال محتوای تروریستی و پورنوگرافی را در کشورمان مسدود می‌کنیم. فکر می‌کنم دلایل اصلی , متفاوت از این موضوعات باشد. در حال حاضر پیام‌رسان تلگرام با به عضویت گرفتن ۵۸درصد از افراد بالای ۱۸سال جامعه ایرانی و اشغال ۶۰درصد از ترافیک پهنای باند کشور , مهم‌ترین پیام‌رسان در کشورمان محسوب می‌شود و اگرچه مسوولان ارتباطات و دیگر مقامات قضایی به دنبال جایگزینی یک پیام‌رسان بومی هستند , این شرایط هنوز مهیا نشده است.

نوشته های مشابه : پاول دورف کانال‌های تروریستی
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/07/06  06:01:02