دسته بندی ها :
2 10
اهدای اعضای بدن مامور پلیس به بیماران
به گزارش جام جم از میزان , ظهر 17 مهر سال جاری , حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی زانتیا در جاده لارستان به جهرم به پلیس 110 اعلام و بلافاصله ماموران برای بررسی به محل اعزام شدند - اهدای اعضای بدن مامور پلیس به بیماران عکس
بازدید : 195 نفر

به گزارش جام جم از میزان , ظهر 17 مهر سال جاری , حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی زانتیا در جاده لارستان به جهرم به پلیس 110 اعلام و بلافاصله ماموران برای بررسی به محل اعزام شدند.

خودروی زانتیا به رانندگی ستوان دوم روح الله میرزایی از کارکنان قرارگاه صالحین فرماندهی انتظامی فارس به گاردریل کنار جاده برخورد کرده بود که با حضور عوامل اورژانس , مصدوم به بیمارستان پیمانیه منتقل شد. روز سه شنبه اما به رغم تلاش تیم پزشکی , مصدوم حادثه در نتیجه شدت جراحات جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان این که ستوان دوم میرزایی برای انجام ماموریت به جنوب استان اعزام شده بود , از اهدای اعضای او به بیماران نیازمند خبر داد و گفت: صبح سه شنبه , خانواده این مامور دلاور نیروی انتظامی با حضور در بیمارستان , رضایت خود برای اهدای اعضای بدن او را اعلام کردند.

سردار احمد علی گودرزی افزود: این مامور در چند عملیات دیگر مورد اصابت گلوله اشرار مسلح قرار گرفته و به درجه جانبازی نائل شده بود.اهدای اعضای او نشانه روحیه ایثار و فداکاری ماموران جان برکف نیروی انتظامی میباشد که بعد از مرگ هم خیرشان به مردم میرسد

نوشته های مشابه : اهدای اعضای بدن مامور پلیس به بیماران
تاریخ ارسال : 1396/07/20  14:01:01