دسته بندی ها :
2 10
خاش
به گزارش 1ملت از میزان , سرهنگ احمد ثمره حسینی گفت: روز گذشته در پی قتل مسلحانه مردی ۷۰ ساله در یکی از روستا های شهرستان خاش و متواری شدن قاتل از محل وقوع جرم , دستگیری قاتل یا قاتلان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت - قاتل جنایت خاش دستگیر شد
بازدید : 169 نفر

به گزارش 1ملت از میزان , سرهنگ احمد ثمره حسینی گفت: روز گذشته در پی قتل مسلحانه مردی ۷۰ ساله در یکی از روستا های شهرستان خاش و متواری شدن قاتل از محل وقوع جرم , دستگیری قاتل یا قاتلان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات و بررسی های انجام یافته و اشراف اطلاعاتی مخفیگاه قاتل که مردی ۴۰ ساله بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی این متهم در عملیاتی غافلگیرانه در منزلش دستگیر شد.

سرهنگ ثمره حسینی با اشاره به انگیزه شخصی در ارتکاب قتل , بیان نمود: متهم بعد از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش بیان داشت نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را نا امن جلوه دهند برخورد میکند

نوشته های مشابه : خاش
تاریخ ارسال : 1396/07/19  20:01:01