دسته بندی ها :
2 10
شکایت نیروی انتظامی از
:: اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:معاونت حقوقی نیروی انتظامی با غیر واقعی خواندن خبر شهردار تهران در خصوص عقد قرارداد میلیاردی با ناجا , از محمد علی نجفی شکایت کرد - شکایت نیروی انتظامی از شهردار تهران
بازدید : 136 نفر
اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:معاونت حقوقی نیروی انتظامی با غیر واقعی خواندن خبر شهردار تهران در خصوص عقد قرارداد میلیاردی با ناجا , از محمد علی نجفی شکایت کرد. به گزارش پایگاه خبری قوه قضائیه , میزان , در متن این اطلاعیه آمده ست با استناد به گزارش شهردار تهران در جلسه علنی شورای شهر و ارایه گزارش غیر واقعی مبنی بر عقد قرار داد میلیاردی شهرداری با یکی از واحد های ناجا در زمان انتحابات ریاست جمهوری که روزنامه ها با تیر اختلاس جدید شهرداری و ناجا در زمان انتخابات از آن نام بردند , معاونت حقوقی ناجا از شهرداری تهران برای ارایه این گزارش بدون مستندات قانونی اعلام شکایت کرد.

بر اساس این گزارش هر چند روابط عمومی و بین الملل شهرداری تهران بعد از ظهر همان روز با ارسال خبری , این تیتر را شیطنت رسانه ها برشمرد و به صورت مبهم این ادعا را رد کرد , اما با رایزنی های معاونت حقوقی ناجا از ارسال مدارک و مستنداتی که شهردار آن را علام کرده بود سر باز زد.

بر اساس این گزارش معاونت حقوقی ناجا گفت: انتظار میرود شهردار تهران صرف شنیده ها و گزارشات تصمیم نگیرد و تا دلیل و مدرک متقنی در دست ندارد نسبت به اعلام موضوع اقدام نکرده و موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم نیاورد.

طبیعی است پلیس تهران تمام توانشان را برای انجام ماموریت های مشترک با شهرداری تهران بکار می بندد و حتما در سایه همفکری و همدلی بایکدیگر می توان خدمات بهتر و بیشتری را به شهروندانارائه کرد.

نوشته های مشابه : شکایت نیروی انتظامی از
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/11/03  00:01:01