دسته بندی ها :
2 10
قتل به خاطر بی‌اعتنایی‌ های همسر
به گزارش جام جم , 24 بهمن 90 جسد اکرم 25 ساله در خانه مجردی اش در خیابان سهروردی شمالی کشف شد - قتل به خاطر بی‌اعتنایی‌ های همسر
بازدید : 194 نفر

به گزارش جام جم , 24 بهمن 90 جسد اکرم 25 ساله در خانه مجردی اش در خیابان سهروردی شمالی کشف شد. بعد از یک سال وحید در این پرونده بازداشت شد.

او با حکم قضات شعبه 74 وقت دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد. با تائید این حکم در دیوان عالی کشور , متهم در آستانه طناب دار قرار گرفت اما سرانجام توانست با پرداخت دیه 120میلیون تومانی رضایت اولیای دم را جلب کند.

وحید صبح دیروز از جنبه عمومی جرم در شعبه چهارم دادگاه کیفری محاکمه شد و گفت: «من پرده فروش بودم و بعد از ازدواج با همسرم صاحب یک پسر شدم. اما بعد از اختلاف با همسرم , یک سال در خانه پدر و مادر خودم بودم و در این مدت هر بار سراغ پسرم رفتم , همسرم اجازه دیدن او را به من نداد. دو بار خودزنی کردم تا این که در خیابان با اکرم آشنا شدم. روز حادثه به خانه اش رفتم , اما حرف هایی زد که مرا یاد همسرم انداخت که او را خفه کرده و بعد لپ تاپش را دزدیدم و متواری شدم.»

همسرم هم طلاق گرفته است. بی توجهی های همسرم باعث تغییر مسیر زندگی ام شد و مرا به یک قاتل تبدیل کرد.» حکم دادگاه بزودی صادر میگردد

نوشته های مشابه : قتل به خاطر بی‌اعتنایی‌ های همسر
تاریخ ارسال : 1396/07/20  08:01:01