دسته بندی ها :
2 10
قتل
به گزارش 1ملت از میزان , سرهنگ همت علی ترکارانی گفت: در پی اعلام وقوع قتل در یکی از محلات شهرستان خرمشهر , دستورات و راهکار‌های اجرایی برای کشف جرم به پلیس آگاهی ابلاغ شد - قتل پایان تفریح با سلاح کمری
بازدید : 122 نفر

به گزارش 1ملت از میزان , سرهنگ همت علی ترکارانی گفت: در پی اعلام وقوع قتل در یکی از محلات شهرستان خرمشهر , دستورات و راهکار‌های اجرایی برای کشف جرم به پلیس آگاهی ابلاغ شد.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل مشخص گردید مقتول به دلیل اصابت گلوله جان خود را از دست داده است. با شناسایی هویت مقتول مشخص گردید نامبرده به همراه سه نفر از دوستانش به قصد تفریح از خانه خارج شده است. با به دست امدن این سرنخ بلافاصله سه دوست مقتول شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سرهنگ ترکارانی افزود: در بررسی های اولیه مشخص گردید هر سه متهم به اتفاق مقتول در یک خودرو سواری در حال طی مسیر بوده اند که یکی از متهمان به هویت (م_ص) درحالی که یک قبضه سلاح کمری در دست داشته و در حال بازی کردن با اسلحه بوده به سمت مقتول تیراندازی می‌کند.

فرمانده انتظامی خرمشهر با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیس به قتل ارتکابی اعتراف کرد , افزود: متهمان , مقتول را در محل حادثه رها کرده و سپس خودروی نامبرده را در منطقه‌ای دیگر از حوالی شهرستان خرمشهر رها می‌کنند.

سرهنگ ترکارانی در خاتمه افزود: متهمان با تشکیل پرونده راهی مرجع قضایی شدند.

نوشته های مشابه : قتل
تاریخ ارسال : 1396/10/23  14:03:01