دسته بندی ها :
2 10
نفتکش
به گزارش 1ملت به نقل از ایرنا , سیروس کیان ارثی روز جمعه در دیدار علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با سفیر کشور ژاپن در تهران در محل شرکت ملی نفتکش افزود: پیش بینی میگردد چنانچه شرایط جوی اجازه بدهد عملیات اطفاء حریق فردا به اتمام برسد - آغاز عملیات اطفاء حریق نفتکش ایرانی از صبح امروز
بازدید : 131 نفر

به گزارش 1ملت به نقل از ایرنا , سیروس کیان ارثی روز جمعه در دیدار علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با سفیر کشور ژاپن در تهران در محل شرکت ملی نفتکش افزود: پیش بینی میگردد چنانچه شرایط جوی اجازه بدهد عملیات اطفاء حریق فردا به اتمام برسد.

وی به انفجاری که ساعت 10 امروز در روی کشتی صورت گرفت نیز اشاره نمود و ادامه داد: اکنون کشتی آتشخوار به شدت در حال اطفاء حریق ناشی از این انفجار است.

نفتکش ایرانی حامل 136 هزار تن میعانات گازی صادراتی کشورمان به کره جنوبی عصر شانزدهم دی ماه بعد از برخورد یک کشتی باری با آن , طعمه حریق شد.

کشتی فله بر هنگ کنگی به نام «کریستال» با مالکیت یک شرکت لجستیکی در استان «جه جیانگ» چین حاوی 64 هزار تن غله بود که از آمریکا به مقصد استان «گوانگ دونگ» در جنوب چین می رفت و در بین راه به کشتی نفتکش «سانچی» با مالکیت شرکت «برایت» از جمهوری اسلامی ایران برخورد کرد.

این حادثه سبب انفجار و آتش سوزی در کشتی نفتکش شد و از 32 نفر سرنشین آن شامل 30 نفر ایرانی و2 تن بنگلادشی خبری نیست.

البته دوشنبه پیکر یکی از خدمه های ایرانی این نفتکش در سه مایلی محل حادثه کشف شد.

کشتی باری چینی که حامل غلات آمریکایی بود , آسیب جزیی دید و 21 خدمه آن که همگی اتباع چین هستند , نجات یافته اند.

عملیات برای اطفای حریق و تعیین سرنوشت 32 خدمه نفتکش کماکان ادامه داشته

نوشته های مشابه : نفتکش
تاریخ ارسال : 1396/10/22  15:02:01