دسته بندی ها :
2 10
نوزادی که روده‌اش خارج از شکمش است
به گزارش 1ملت از فارس , مادر انگلیسی در اولین زایمان خود نوزادی به جهان آورد که روده اش خارج از شکمش و در واقع روی شکمش قرار داشت - نوزادی که روده‌اش خارج از شکمش است
بازدید : 174 نفر

به گزارش 1ملت از فارس , مادر انگلیسی در اولین زایمان خود نوزادی به جهان آورد که روده اش خارج از شکمش و در واقع روی شکمش قرار داشت.

پزشکان بیمارستان ولز به این مادر 21 ساله از شرایط سختی که نوزادشان در آن قرار داشت و احتمال زنده ماندن او را ضعیف بود , خبر داده بودند و با این وجود , تیم پزشکی بیمارستان برای نجات جان این نوزاد در تلاش بود.

پس از 7 هفته که این نوزاد در بیمارستان و برای فراهم شدن عمل جراحی بستری بود , پزشکان موفق شدند در یک عمل جراحی 3 ساعته , روده نامبرده را داخل شکمش قرار دهند.

تمام این مدت , نوزاد این خانم انگلیسی از طریق سر تغذیه می شد تا با قرار گرفتن روده در جای خود , بتواند مانند دیگر کودکان زندگی عادی داشته باشد؛ به همین دلیل پزشکان موهای این دختر نوزاد را تراشیده بودند تا بتوانند شرایط مورد نیاز برای تغذیه از طریق سر را برای نامبرده مهیا کنند.

مادر این نوزاد که کشاورز است , می گوید: «بعد از زایمان از دیدن فرزندم شوکه شدم؛ روزهای سختی بود ولی تلاش کردم , مقاومت کنم؛ پزشکان با من در رابطه با خطرات این جراحی صحبت کردند و من پذیرفتم؛ تجربه ترسناکی بود ولی حال فرزندم الان خوب است».

تصاویری از این نوزاد را در زیر مشاهده می کنید:

نوشته های مشابه : نوزادی که روده‌اش خارج از شکمش است
تاریخ ارسال : 1396/07/20  03:01:01