دسته بندی ها :
2 10
پشیمانی قاتل در آخرین جلسه بازپرسی
به گزارش جام جم , این مرد میانسال که مغازه باتریسازی در غرب تهران داشت , 28 آذر سال قبل در جریان درگیری با همسرش او را با پنج ضربه چاقو در خانه شان در محله شهران زخمی کرد , اما بعد از انتقال به بیمارستان , او فوت کرد - پشیمانی قاتل در آخرین جلسه بازپرسی عکس
بازدید : 129 نفر

به گزارش جام جم , این مرد میانسال که مغازه باتریسازی در غرب تهران داشت , 28 آذر سال قبل در جریان درگیری با همسرش او را با پنج ضربه چاقو در خانه شان در محله شهران زخمی کرد , اما بعد از انتقال به بیمارستان , او فوت کرد.

با دستور قاضی محسن مدیرروستا , بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران , مرد همسرکش بازداشت و با اعتراف به جنایت روانه زندان شد.

در حالی که او ادعای جنون می کرد , به پزشکی قانونی معرفی شد که کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند نامبرده در سلامت روانی به سر میبرد

دختر نوجوان او برای تحقیقات در شعبه ششم دادسرای جنایی تهران حاضر شد و در جریان تحقیقات گفته بود که بعداز بازگشت از مهمانی , پدرش به جان او و مادرش افتاده و بعد از کتک زدن هردویشان , پدرش با چاقویی که به دست داشته مادرش را کشته است.

عامل جنایت زمانی که متوجه شد دختر نوجوانش راز جنایت را فاش کرده این بار هم مدعی شد در شب جنایت جنون به نامبرده دست داده میباشد که این بار متهم برای بررسی دوباره سلامتش به پزشکی قانونی منتقل و این بار یک هیات سه نفره از کارشناسان پزشکی قانونی وضع او را بررسی کردندکه این بار نیز آنها نظر دادند متهم دروغ می گوید و او دارای سلامت روانی است.

چند روز پیش مرد همسرکش برای آخرین جلسه بازپرسی از زندان به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و به قاضی پرونده گفت: من و همسرم 13 سال زندگی مشترک داشتیم و ثمره زندگی مان همین یک دختر نوجوان است. من به او علاقه داشتم. آن شب با هم دعوا کردیم و حالت روحی درستی نداشتم.زمانی که با چاقو به جانش افتادم نفهمیدم چه می کنم. زمانی که او فوت کرد تازه فهمیدم چه کاری انجام داده ام و خیلی پشیمانم.

این در حالی میباشد که پدر مقتول و دختر نوجوان زن کشته شده , برای متهم در خواست قصاص کرده اند.

متهم با تجدید قرار قانونی به زندان بازگشت و قرار است بزودی پرونده او به اتهام مباشرت در قتل عمدی با صدور جلب به دادرسی به دادگاه ارسال تا او محاکمه شود.

نوشته های مشابه : پشیمانی قاتل در آخرین جلسه بازپرسی
تاریخ ارسال : 1396/07/20  08:03:01