دسته بندی ها :
2 10
کمین رباینده پسربچه‌ها در
:: اجتماع > اجتماعی - «یک گلدان عتیقه دارم و می‌خواهم آن را به خانه مادربزرگم ببرم اما به تنهایی نمی‌توانم و نیاز به کمک دارم - کمین رباینده پسربچه‌ها در راه مدرسه
بازدید : 124 نفر
اجتماع > اجتماعی - «یک گلدان عتیقه دارم و می‌خواهم آن را به خانه مادربزرگم ببرم اما به تنهایی نمی‌توانم و نیاز به کمک دارم.» مرد شیشه‌ای با گفتن این جمله طعمه‌هایش را که پسران دانش‌آموز بودند فریب می‌داد تا نقشه شوم خود را عملی کند. به گزارش همشهری , چند روز پیش پسر 10ساله ای همراه پدرش به اداره پلیس رفت و گفت در دام یک مرد موتورسوار گرفتار شده است.او وقتی مقابل افسر کلانتری نشست تا جزئیات 2ساعتی که گروگان مرد موتورسوار بود را بازگو کند , دست و پایش شروع کرد به لرزیدن. با وجود اینکه چند روز از ماجرا گذشته بود اما هنوز مضطرب و وحشت زده بود.

پسربچه 10ساله گفت: «صبح زود بود و مثل همیشه از خانه مان در غرب تهران خارج شدم تا به مدرسه بروم. در بین راه یک موتورسوار به سمتم آمد. مردی جوان بود و ظاهر خوبی داشت. او یک گلدان در دستش بود که می گفت عتیقه است و در نظر دارد آن را به خانه مادربزرگش ببرد اما به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد و نیاز به کمک دارد. می گفت خانه مادربزرگش چسبیده به مدرسه ما. می گفت هم مرا به مدرسه می رساند وهم کمکش کرده ام.»

پسربچه 10ساله ادامه داد: با چرب زبانی اعتمادم را جلب کرد و من از همه جا بی خبر و صرفا برای کمک به مرد جوان ترک موتورش نشستم , گلدان را در دست گرفتم و مرد جوان راه افتاد. او مسیر را اشتباهی رفت , اعتراض که کردم سرعتش را بیشتر کرد و گفت: «اگر حرفی بزنی موتور را به کنار جدول می کوبم و هر دو می میریم.» من هم دیگر جرأت نکردم حرفی بزنم. همین شد که او مرا به کانال آبی در حوالی تهران برد و در آنجا با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. فکر می کنم 2ساعت گروگان او بودم و مرد شیطان صفت دوباره مرا سوار موتورش کرد و در بین راه کنار پارکی روی شمشادها پرتم کرد و متواری شد.

  • شکایت های سریالی

با اعلام این شکایت , گروهی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران با دستور قاضی سهرابی , بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران تحقیقات خود را در این مورد شروع کردند تا ردی از متهم به دست آورند. همچنان که بررسی ها در این مورد ادامه داشت , چند شکایت مشابه دیگر پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت که نشان می داد مرد موتورسوار به صورت سریالی , طعمه هایش را که پسران دانش آموز بودند در اطراف مدرسه شکار میکند و آنها را به کانال آبی در اطراف تهران می کشاند , بعد از آن پسربچه ها را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و بعد رهایشان میکند

  • سرنخی برای دستگیری

4 شکایت مطرح شده بود وهنوز ردی از موتورسوار فراری نبود. پنجمین شکایت اما کمی متفاوت بود , چرا که پسردانش آموز می گفت مرد متجاوز که گلدان چینی به دست داشته این بار سوار بر پراید بوده است. همین کافی بود تا مأموران راهی محل حادثه شوند و در اطراف آنجا دوربین مداربسته ای پیدا کنند که شماره پلاک خودرو را ثبت کرده بود و این سرنخی شد برای دستگیری متهم 30ساله. او مهدی نام دارد و دیروز برای بازجویی به دادسرای جنایی تهران منتقل شد. مهدی که اعتیاد به شیشه دارد به قاضی سهرابی گفت: مدتی میباشد که به خاطر مشکلاتم شیشه مصرف می کنم.

از وقتی به مواد روی آورده ام توهمات عجیبی به سراغم می آید و اصلا متوجه رفتارهایم نیستم. نامبرده ادامه داد: یکی از روزها که مواد زیادی مصرف کرده بودم , یک گلدان برای مادربزرگم خریدم , دربین راه پسربچه ای را دیدم و از او خواستم کمکم کند , اما اصلا نمی دانستم چه می کنم. وقتی پسربچه ترک موتور نشست و گلدان را در دستش گرفت , ناگهان دچار توهم شدم , انگار صدایی می شنیدم که مرا کنترل می کرد و رفتارهایم خارج از اراده ام بود. همین شد که هروقت شیشه می کشیدم , دست به ربودن پسران دانش آموز می زدم و وقتی به خود می آمدم همه چیز را فراموش می کردم.

براساس این گزارش , تا حالا 5پسر دانش آموز که بین 10 تا 16سال سن دارند به دام این مرد شیطان صفت گرفتار شده اند و تحقیقات برای شناسایی شاکیان احتمالی دیگر ادامه دارد.

نوشته های مشابه : کمین رباینده پسربچه‌ها در
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/11/05  16:01:01