دسته بندی ها :
2 10
آمریکا به هیچ یک
:: به گزارش 1ملت از تبریز , به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا , سردار رحیم نوعی اقدم , در مراسم "حجت خدا" با موضوع گرامیداشت شهید حججی در دانشگاه تبریز بیان کرد: ما رزمندگان تا زمانی که زنده هستیم باید جانمان را در طبق اخلاق قرار دهیم و بجنگیم تا شما نورچشمانمان در امنیت و آرامش این سنگر را حفظ کنید چرا که این نظام در برهه های مختلف به حضور شما نیاز دارد - آمریکا به هیچ یک از اهدافش در عراق و سوریه نرسید
بازدید : 184 نفر

به گزارش 1ملت از تبریز , به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا , سردار رحیم نوعی اقدم , در مراسم "حجت خدا" با موضوع گرامیداشت شهید حججی در دانشگاه تبریز بیان کرد: ما رزمندگان تا زمانی که زنده هستیم باید جانمان را در طبق اخلاق قرار دهیم و بجنگیم تا شما نورچشمانمان در امنیت و آرامش این سنگر را حفظ کنید چرا که این نظام در برهه های مختلف به حضور شما نیاز دارد.

وی ادامه داد: ما وظیفه داریم در خط مقدم مبارزه کنیم و شما هم باید در پشت جبهه , جهاد علمی و تهذیب را پیش بگیرید.

فرمانده محوری جبهه مقاومت اسلامی با اشاره به اینکه افتخار دارم که در لشکر عاشورا بزرگ شدم؛ افزود: افتخار می کنم که در سوریه با منش لشکر عاشورا و شهید باکری کار می کنم.

وی با بیان این نقطه که من رزمنده ای هستم که به عنوان سفیر شما برای مقابله با جانی ترین دشمنان به سوریه اعزام شده ام؛ بیان نمود: کارگردان اصلی جریان تکفیری آمریکا , اروپا , متحدانش و جرثومه فسادشان , اسرائیل است و از 7 سال پیش این هدف را دنبال می کردند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس بیان داشت آمریکا غیر از نبودن انقلاب و آزادی و ظلم ستیزی , به هیچ چیز قانع نیست و دشمن به هیچ عنوان نمی خواهد با ما کنار بیاید و مشکلش بودن ما است.

وی ادامه داد: به جهت اینکه کشورمان نه به شرق و نه به غرب وابسته است؛ دشمنان از ما بعنوان قدرت سوم جهانی یاد می کنند و بدنبال متوقف کردن حرکت ما هستند لذا گروه هایی به مثابه القاعده و طالبان را درست کردند و جنگ را تحمیل کردند اما کاری از پیش نبردند و سپس داعش را به وجود آوردند.

همرزم سردار قاسم سلیمانی در تشریح اهداف دشمن در به وجود آوردن داعش؛ گفت: به فضل الهی ما در برابر دشمن پیروز شدیم و شواهد و مستندات آن در فضای سیاسی و نظامی مشهود است و آمریکا به هیچ یک از اهداف خود از جمله فروپاشی سوریه و عراق و ناامن و منزوی کردن کشورمان نرسید.

وی کنار زدن بشار اسد را یکی دیگر اهداف دشمن در سوریه برشمرد و افزود: حتی کشورهای دوست ما هم می گفتند اسد باید برود؛ اما اراده کردیم اسد بماند و آمریکا با آن همه ادعا نتوانست اسد را بردارد. سردار نوعی اقدم با توصیه موکد بر این نقطه که کشورمان امن ترین کشور جهان است؛ گفت: دشمن قدرت طرح ریزی علیه کشورمان را ندارد و امروز دشمن به هیچ کدام از خواسته های خود نرسیده است.

وی در تشریح مقاومت بر ماندن بشار اسد , افزود: ماندن بشار اسد به منزله شخص نیست بلکه اسد به عنوان سمبل مقاومت باید بماند.

این رزمنده دفاع مقدس ادامه داد: دشمنان 7 سال پیش رقابت گذاشته بودند هر کس در تجهیز داعش نقش بیشتری داشته باشد در آینده در اداره سیاسی عراق و سوریه نقش بیشتری خواهد داشت اما امروز داعش تبدیل به شکاف بزرگی بین آمریکا و اروپا شده است.

وی ادامه داد: اکنون اروپایی ها به دریوزگی افتاده اند و به ما می گویند این داعشی های اروپایی را بکشید تا به کشورهای خود بازنگردند.

این فرمانده جبهه مقاومت اعلام کرد: آمریکا نمی خواست حلب به هیچ قیمتی آزاد شود اما اراده الهی بر این بود که حلب به مثابه خرمشهر , آزاد شود.

وی تاکید کرد: داعشی ها فهمیده اند که آمریکا فریبشان داده و از سفره رسول الله خبری نیست و اعتقادی به جنگ ندارند و دچار تزلرل شده و فرار می کنند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه : آمریکا به هیچ یک
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/07/20  18:17:01