دسته بندی ها :
2 10
جمهوری اسلامی  کشورمان
:: به گزارش 1ملت از کرمان , محمدرضا پورابراهیمی امروز در جمع عزادارن حسینی در کهنوج معزآباد محبت اهل بیت(ع) را سرمایه شیعیان و مردم کشورمان برشمرد و اظهارداشت: در اوج این محبت اهل بیت(ع) محبت سیدالشهدا(ع) است - جمهوری اسلامی کشورمان در برابر هر اقدام احتمالی آمریکا آمادگی دارد
بازدید : 107 نفر

به گزارش 1ملت از کرمان , محمدرضا پورابراهیمی امروز در جمع عزادارن حسینی در کهنوج معزآباد محبت اهل بیت(ع) را سرمایه شیعیان و مردم کشورمان برشمرد و اظهارداشت: در اوج این محبت اهل بیت(ع) محبت سیدالشهدا(ع) است.

وی محبت به حضرت سیدالشهداء(ع) را متفاوت از دیگر ائمه برشمرد و افزود: ویژگی محبت امام حسین(ع) باعث شده کسی که زیر بیرق امام حسین(ع) و ولایت امیرالمومنین(ع) قرار بگیرد زیر بیرق کس دیگری نرفته و با الگو گرفتن ازمکتب امام حسین(ع) زیر بار ذلت نمی رود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دلیل اقدامات خصمانه آمریکا بر علیه کشورمان را پیروی و عشق به ولایت و ائمه برشمرد و افزود: امروز تمام کشورها پای برجام و تعهدات آن ایستاده اند و تنها آمریکا با بهانه جویی قصد خروج از برجام را دارد.

وی با اشاره به جلسه غیرعلنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا در برابر هر گونه اقدام و گزینه های احتمالی آمریکا گزینه های لازم را اتخاذ کند.

پورابراهیمی با توصیه موکد بر این نقطه که دولت آمریکا در عرض سال های بعد از انقلاب همیشه ادبیات خصمانه ای علیه کشورمان داشته واین ادبیات هیج وقت تغییر نکرده است بیان نمود: امروز به تمام جهان ثابت شده که مشکل آمریکا با نظام جمهوری اسلامی موضوع هسته ای و برجام نیست و اینها بهانه است.

وی با اشاره به رفتار ددمنشانه آمریکا و همدستان او در منطقه گفت: دلیل دشمنی آمریکا مسائل هسته ای , برجام , کرد و غیر کرد نیست بلکه می داند کسی که با ادبیات و مکتب عاشورا آشنا شود زیر با ذلت و ظلم نمی رود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه آمریکا بر علیه سپاه و تروریست معرفی کردن آن گفت: آمریکایی ها به خوبی می دانند که سپاه تمام قد مدافع کشور بوده و موشک های دور برد کشورمان و قدرت نظامی ما خواب شب را از اسرائیل گرفته است.

وی با قدردانی از اعلام موضع قاطع و صریح رئیس جمهور در برابر نیروهای سپاه بیان نمود: دولت , مجلس , قوه قضائیه و رهبری همه پشیبان سپاه بوده و آمریکا کور خوانده که می تواند با تضعیف سپاه جریان انشقاق در کشور ایجاد کند.

پورابراهیمی با توصیه موکد بر این نقطه که امروز آمریکا از مسیر حرکت ما نگران بوده و بدنبال حذف فرهنگ و اعتقادات و مکتب حسینی است خاطر نشان کرد: این مکتب سرمایه ما است و در طول 1400 سال به ما منتقل شده و به راحتی از بین نمی رود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه : جمهوری اسلامی کشورمان
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/07/20  18:11:01