دسته بندی ها :
2 10
سپاه استان قم از
:: به گزارش 1ملت از قم , به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم , در پی برگزاری مراسم باشکوه تشییع و خاکسپاری پیکر پاک 8 شهید گمنام دفاع مقدس با حضور خیل عظیم هزاران عزادار حسینی در شهر مقدس قم , سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) از وداع عاشورایی آحاد مردم فهیم و غیرتمند شهر کریمه اهل بیت(س) با این عزیزان قدردانی کرد - سپاه استان قم از حضور مردم در تشییع شهدا تقدیر کرد
بازدید : 161 نفر

به گزارش 1ملت از قم , به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم , در پی برگزاری مراسم باشکوه تشییع و خاکسپاری پیکر پاک 8 شهید گمنام دفاع مقدس با حضور خیل عظیم هزاران عزادار حسینی در شهر مقدس قم , سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) از وداع عاشورایی آحاد مردم فهیم و غیرتمند شهر کریمه اهل بیت(س) با این عزیزان قدردانی کرد.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

درود و سلام به شهدای هشت سال دفاع مقدس و 8 شهید بزرگواری که امروز فضای شهر و دیارمان را با حضور خود عطرآگین نمودند , و حال و هوای معنویت و همدلی را در دیارمان زنده کردند .

امروز برگ زرین دیگری در تاریخ پر ارزش عش آل محمد ورق خورد و ماندگار شد. مردم غیرتمند استان قم بار دیگر حماسه ای بزرگ خلق کردند. زنان و مردان قمی دوشادوش یکدیگر آلاله های خونین بال را به دوش کشیدند.

همه آمده بودند , از پیر و جوان , مرد و زن , کودک و نوجوان و از همه قشرها تا فرزندان قهرمان خود , این حافظان امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را باشکوه تمام بدرقه نمایند.

آفرین بر همت و عزم والایتان که در همه لحظات حساس با حضور گسترده و مؤثر پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی و رهبری گرانقدر انقلاب اسلامی و مجاهدان راه حق و حقیقت اعلام می نمایید.

شرکت آحاد مردم و مسئولین ازجمله جوانان پرشور و غیرتمند در آیین تشییع و خاکسپاری پیکر پاک شهیدان عزیز و همیشه جاوید و حضور انبوه , متراکم و شگفت آور همگان در این رخداد عاشورایی , به ویژه یادآور این حقیقت میباشد که بعد از الطاف و امدادهای الهی و عنایات اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و هدایت های رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) این سرمایه ی عظیم ملت کشورمان میباشد که همواره حامی و پشتیبان اصلی انقلاب اسلامی است.

سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) به نمایندگی از همه ایثارگران و رزمندگان استان از تمامی مردم ولایتمدار و غیور هم استانی و تمام کسانی که در مراسم تشییع این گلگلون کفنان خونین بال شرکت کردند تقدیر و قدردانی نموده و به ملت شریف کشورمان و خانواده معزز این شهدا اطمینان می دهد که ادامه دهنده راه نورانی شهیدان باشد.

در پایان از درگاه خداوند متعال می خواهیم تا توفیق شهادت در راه خودش را نصیب ما فرماید.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه : سپاه استان قم از
برچسب ها :
تاریخ ارسال : 1396/07/20  18:19:01